I m.  – Bartosz Pulkowski

II m. – Aleksandra Maćkowiak

III m. – Hanna Pokora

Kl. II

I m. – Zofia Chalaba

II m. – Lena Krasicka

III m . – Aurelia Rachwalska, Hanna Bobela

Wyróżnienia: Alicja Kołodziej, Natalia Krawiec, Lena Kwoka,

Julia Leja, Szymon Tryler

Kl. III

I m. – Błażej Fudali

II m. – Tymoteusz Żydziak

III m. – Natalia Walacik

Wyróżnienia: Oskar Olszewski, Mateusz Smulski, Antoni Janas,

Kamil Skrzypczak

Kl. IV-VIII

I m. – Joanna Grabowska

II m. – Miłosz Wyrwa, Hubert Dąbrowski

III m. – Amelia Dąbrowska, Zuzanna Jamrozik

Wyróżnienia: Natalia Głodowicz, Roksana Dąbrowska, Olga Płaskoń,

Daria Płaskoń, Wiktoria Stefan, Michał Worhacz,

Jakub Piotrowski

4 – latki

I m. – Liliana Rachwalska

5 – latki

I m. – Gabriela Rachwalska i Krzysztof Dąbrowski

6 – latki

I m. – Dawid Kołodziej

Kl. I – III

I m. – Aurelia Rachwalska

II m. – Aleksandra Pochylska

III m. – Natan Mucha

 

Kl. IV – VIII

I m. – Maja Pochylska

 

 

 

 

Kl. I

I m.  – Bartosz Pulkowski

II m. – Aleksandra Maćkowiak

III m. – Hanna Pokora

Kl. II

I m. – Zofia Chalaba

II m. – Lena Krasicka

III m . – Aurelia Rachwalska, Hanna Bobela

Wyróżnienia: Alicja Kołodziej, Natalia Krawiec, Lena Kwoka,

Julia Leja, Szymon Tryler

Kl. III

I m. – Błażej Fudali

II m. – Tymoteusz Żydziak

III m. – Natalia Walacik

Wyróżnienia: Oskar Olszewski, Mateusz Smulski, Antoni Janas,

Kamil Skrzypczak

Kl. IV-VIII

I m. – Milosz Wyrwa

II m. – Hubert Dąbrowski

III m. – Amelia Dąbrowaka, Zuzanna Jamrozik

Wyróżnienia: Natalia Głodowicz, Roksana Dąbrowska, Olga Płaskoń,

Daria Płaskoń, Wiktoria Stefan, Michał Worhacz

 

 

Kl. I-III

I m.  – Hubert Seternus

II m. – Szymon Tryler

III m. – Błażej Depta

Wyróżnienie: Katarzyna Figas

Kl. IV-VIII

I m. – Magdalena Piotrowska

II m. – Jakub Piotrowski

III m. – Marta Waligóra, Laura Tarkowska

Wyróżnienia: Joanna Grabowska, Mateusz Węgrzynek, Tomasz Figas

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie regionalnym!!!

 

 

Kl. I

I m. – Bartosz Pulkowski

II m. – Natalia Mikołajewicz

III m. –  Jaśmina Bednarz, Olaf Leśniak

Wyróżnienia: Michalina Konieczna

Kl. II

I m. – Oskar Kulig

II m. – Marcin Kejna

III m. – Nadia Frątczak, Oskar Miklarz

Kl. III

I m. – Oskar Kawecki

II m. – Vanessa Kałuża, Filip Orda

III m.  – Jakub Gliniak, Tymoteusz Żydziak

Wyróżnienia: Magdalena Pakieła, Hubert Sip

Kl. IV-VIII

I m. – Julia Kusiak, Oliwia Chodak

II m. – Amelia Piwko, Alicja Kasprzak

III m. – Zuzanna Łukawska, Natan Fiodor

Wyróżnienia: Joanna Grabowska, Oliwia Wielgosz,

Jagoda Kurzyńska, Błażej Sawicki

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie regionalnym!!!

I m. – Błażej Depta, Marta Waligóra
II m. – Mateusz Węgrzynek
III m. Laura Tarkowska
Gratulujemy! Życzymy powodzenia w etapie regionalnym!!!

kl. I
I m. – Bartosz Pulkowski
II m. – Michalina Konieczna
III m. – Natalia Mikołajewicz, Olaf Leśniak
Wyróżnienia: Barbara Czerwińska, Nadia Rzepka, Lena Widawska, Wojciech Węgrzycki, Karol Baśkiewicz
kl. II
I m. – Nadia Frątczak, Oskar Kulig
II m. – Marcin Kejna
III m. – Oskar Miklarz
Wyróżnienia: Lena Kwoka, Natalia Krawiec, Katarzyna Szozda, Karina Kołodziej, Lena Krasicka, Hubert Seternus
kl.III
I m. – Tymoteusz Żydziak
kl. IV-VIII
I m. – Julia Kusiak
II m. – Oliwia Krutkopad
III m. – Miłosz Wyrwa
Gratulujemy! Życzymy powodzenia w etapie regionalnym!!!