Archiwum

Aktualnie przeglądasz archiwa z czerwiec, 2021.

Archiwum z: czerwiec, 2021

W tym roku tytuł Super Wolontariuszki otrzymały nasze absolwentki: Izabela Woźniak, Izabela Antosik, Kinga Figas, Weronika Kiekierz i Marta Waligóra. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe misie TePeDisie.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP im. Mariana Falskiego w Radwanicach przyznano po raz kolejny medale Serce za Serce. Otrzymało go 16 wolontariuszek i wolontariuszy- tegorocznych absolwentów. Medal jest wyróżnieniem nadawanym przez Zarząd Gminny TPD w Radwanicach. Dekoracji dokonali: p. Paweł Piwko – Wójt Gminy Radwanice, p. Beata Niemczyk – Społeczny Rzecznik Praw Dziecka TPD oraz p. Bogusława Niemasz- Dyrektor ZS-P w Radwanicach. Gratulujemy!!!

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP im. Marii Konopnickiej w Buczynie odbyło się uroczyste wręczenie odznak TPD Przyjaciel Dziecka. Laureatkami zostały panie: Elżbieta Korzeniowska, Elżbieta Samołyk i Anna Wawżenczyk. Gratulujemy🌺 Odznaki przyznaje Oddział Dolnośląski TPD, a wręczyły je panie: Izabela Jokiel- prezes Oddziału Gminnego TPD w Radwanicach, Małgorzata Figas- przewodnicząca Koła PD przy SP w Buczynie w towarzystwie p. Danuty Sztuczki- dyrektora SP w Buczynie.

MAMY III MIEJSCE👏👏👏

22 czerwca w Legnicy odbyła się uroczystość podsumowująca pracę TPD w roku szkolnym 2020/21. Koło działające przy kl. 4-8 SP w Radwanicach zajęło 3 miejsce w Konkursie na Najaktywniejsze Koło. Serdecznie dziękujemy za owocną pracę przewodniczącym Kół należącym do Oddzialu Gminnego TPD w Radwanicach – Paniom: Edycie Maćkowiak, Beacie Orator, Małgorzacie Figas i Dorocie Głodowicz

Poduszki trafiły do pacjentów, a do nas – Podziękowania. Dziękujemy Paniom ze Stowarzyszenie one za miłe odwiedziny. Z pewnością to nie jedyna akcja, do której się przyłączyliśmy

Laureatami regionalnego etapu konkursu „Moja mała ojczyzna” zostały:

Natalia Sip – konkurs plastyczny

Lena Widawska – konkurs fotograficzny

Gratulujemy!!!

Wyniki szkolnego etapu konkursu plastycznego                                    „Moja mała ojczyzna”

Kl. I-III

I m. – Wiktor Lebit

II m. – Julia Frankowska

III m. – Oliwia Konieczna i Paulina Ciciła

Wyróżnienia: Alicja Ciosek, Maja Struska i Natalia Sip

Kl. IV-VIII

I m. – Hanna Dziuńko

II m. – Nadia Frątczak i Miłosz Frątczak

Wyniki szkolnego etapu konkursu fotograficznego                                   „Moja mała ojczyzna”

kl. I-III

I m. – Lena Widawska

II m. – Wiktor Lebit

III m. – Michalina Bienia i Kacper Ciosek

kl. IV-VIII

I m. – Julia Kędzierska i Nadia Frątczak

II m. – Miłosz Frątczak

W ostatnim tygodniu maja Koło Przyjaciół Dzieci przy klasach I-III włączyło się w akcję charytatywną „Poduszka dla pacjenta”. Jej organizatorem było Stowarzyszenie „ONE”. Celem akcji była zbiórka poduszek dla pacjentów oddziału opieki paliatywnej szpitala w Legnicy.

       Uczniowie klas I-III przynieśli do szkoły górę poduszek. Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom i wychowawcom.

Pomagać zawsze warto. Nigdy nie wiemy, czy kiedyś nam nie będzie potrzebna czyjaś pomoc.