Archiwum z: Maj, 2018

Laureatami regionalnego etapu konkursu „Bocian – niezwykły ptak i jego świat” zostali:
kategoria: przedszkole
Pola Trygar
Bartosz Zymiak
kategoria:szkoły podstawowe i gimnazja
Nadia Frątczak
Ewa Baśkiewicz
kategoria: fotografia
Hanna Kałużka
Wręczenie nagród oraz wyróżnień nastąpi 05.06.2018 roku o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach podczas „PIKNIKU POD BOCIANIM GNIAZDEM” na terenie przyszkolnym, na który serdecznie zapraszamy.

Taką miłą informację otrzymaliśmy z Legnicy:
Z przyjemnością zawiadamiamy, że w wyniku podsumowania Konkursu „Moja Mała Ojczyzna” z Waszej placówki/szkoły laureatami zostali następujący uczniowie/podopieczni:
Natalia Sip.
Podsumowanie XVI Regionalnego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Moja mała ojczyzna” – wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród laureatom odbędzie się w Akademii Rycerskiej w Legnicy o godzinie 11:30-12:15 w sali maneżowej 1 czerwca 2018 r.

Prosimy o niezawodne przybycie laureatów z opiekunami.
GRATULUJEMY LAUREATCE!!!

Laureatką Legnickiej Statuetki TPD „Nade Wszystko Dziecko” została p. Izabela Jokiel – prezes Zarządu  Gminnego TPD w Radwanicach. To druga statuetka w naszej gminie. Właścicielem pierwszej jest p. Marian Kobzda – obecnie wiceprezes Zarządu Gminnego TPD w Radwanicach . Nagroda została wręczona podczas V Forum Laureatów Legnickiej Statuetki „Nade Wszystko Dziecko”, które odbyło się 26 maja w CKU w Legnicy.

 

w kategorii przedszkolnej:

I m. – Natalia Sip

Wyróżnienie – Natalia Jurczyk

w kategorii klas I:
I m. – Urszula Litwiniec, Alicja Kołodziej i Szymon Piastowski
II m. – Sandra Szymorek i Katarzyna Szozda
III m. – Sebastian Hucaluk , Lena Kwoka i Natalia Krawiec

Wyróżnienia: Tomasz Ryszewski, Marcin Kejna, Oskar Dąbrowski,

Ola Pochylska, Lena Krasicka, Filip Chlebowicz,

Krystian Korościel, Natan Mucha, Szymon Piastowski,

Krystian Śnieszko

w kategorii klas II:

I m. – Błażej Fudali i Remigiusz Sip

II m. – Tymoteusz Żydziak i Hanna Fefczak

III m. Natalia Walacik

w kategorii klas IV –VII:

I m. – Mikołaj Kałużka

Wyróżnienie: Jakub Bagiński

Konkurs fotograficzny:

Laura Tarkowska

Bartosz Zymiak

Patrycja Tesarska

Pola Trygar

Edward Bizukojć

Stanisław Łuka

Natalia Sip

Hubert Jurczyk

Gratulujemy!!!

Laureatką etapu regionalnego została Patrycja Baszyńska. Brawo!!!

 

w kategorii kl. I:
I m. – Nadia Frątczak i Sandra Szymorek
II m. – Filip Chlebowicz
III m. – Natalia Krawiec i Ala Kołodziej
wyróżnienia: Ada Mazur, Lena Kwoka, Sebastian Hucaluk, Hanna Bobela,

Kornelia Szylko, Wiktor Cybulski, Zuzanna Ignas, Hubert

Seternus, Marcin Kejna, Oskar Dąbrowski

w kategorii kl. II:
I m. – Błażej Fudali
II m. – Remigiusz Sip
III m. – Natalia Walacik

w kategorii kl. III:
I m. – Maja Jędryczka
II m. – Oliwia Krutkopad
III m. – Karina Rusinko
wyróżnienie: Patryk Sieradzki.

w kategorii klas  IV-VI;

I m. – Ewa Baśkiewicz

II m. – Jakub Bagiński

Konkurs fotograficzny

Kl. I – III

Laura Tarkowska i Aleksandra Pochylska

Kl. IV – VII

Hanna Kałużka i Mikołaj Kałużka