Archiwum

Aktualnie przeglądasz archiwa z styczeń, 2015.

Archiwum z: styczeń, 2015

19 stycznia w Sali Miedziowej w Sieroszowicach odbył się Noworoczny Koncert Charytatywny „Anioły dla Krystiana”. Organizatorami byli: Oddział Gminny TPD w Radwanicach, TPJW w Sieroszowicach, Grupa Odnowy Wsi Radwanice oraz Radne z Sieroszowic. Celem spotkania było wsparcie finansowe na rehabilitację 22-letniego Krystiana Kaliszewskiego, który uległ wypadkowi. Na uroczystość przybyło mnóstwo ludzi. Pojawili się członkowie rodziny, przyjaciele i  znajomi Krystiana. Na zaproszenie odpowiedział również Poseł na Sejm RP p. Wojciech Zubowski oraz Wójt Gminy Radwanice – p. Paweł Piwko. Gości przywitali organizatorzy. Na scenie wystąpiły dzieci, młodzież i dorośli z terenu gminy Radwanice, którzy przedstawili montaż słowno-muzyczny „Dziś nadzieja rodzi się”. Uczestnicy spotkania mogli zakupić przedmioty na kiermaszu oraz domowe wypieki w kawiarence. Po uroczystości odbyło się „wielkie liczenie” i okazało się, że zebrano ponad 9 tys. złotych. I jak tu nie wierzyć w Anioły?DSC_0164DSC_0183DSC_0162DSC_0179DSC_0208DSC_0235DSC_0263DSC_0223

Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Koncert Noworoczny,  który odbędzie się 09.01.2015 r.o godz. 17:00 w Sali Miedziowej w Sieroszowicach.

W programie:
– montaż słowno – muzyczny „Dziś nadzieja rodzi się” w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Radwanice
– wspólne kolędowanie,
– kiermasz noworoczny,
– kawiarenka,
– „Aniołek prosi o grosik”.
Wszystkie zgromadzone środki przekazane zostaną na rehabilitację dla Krystiana Kaliszewskiego.
Organizatorami akcji są: Towarzystwo Przyjaciół im.Jana Wyżykowskiego, Oddział Gminny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Radwanicach, Radne z Sieroszowic, Grupa Odnowy Wsi Radwanice.