Archiwum

Aktualnie przeglądasz archiwa z grudzień, 2014.

Archiwum z: grudzień, 2014

17 grudnia Marcel Lelicki uczestniczył w uroczystości wręczenia nagród laureatom regionalnego etapu konkursu „Szopka Bożonarodzeniowa”. Praca Marcela zdobyła wyróżnienie. To ogromny sukces, ponieważ na konkurs wpłynęło aż 317 prac. Gratulujemy!!!IMG_0919IMG_0917IMG_0922 IMG_0924 IMG_0939IMG_0934

Aż 17 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie ogłoszonym przez TPD. 9 laureatów etapu szkolnego zakwalifikowało się do etapu regionalnego, który odbył się w Legnicy. Wśród 317 prac, które napłynęły na konkurs jury dostrzegło pracę ucznia klasy II – Marcela Lelickiego. Gratulujemy!

 

 

DSCF0645

 

 

 

 

 

 

Informacja ze strony www.tpd.legnica.pl
Opublikowano 15/12/14

Do biura Oddziału Miejskiego TPD w Legnicy nadesłano rekordową ilość 317 szopek oraz 106 stroików. Jurorzy: Janina Stasiak – krytyk i historyk sztuki, Łucja Seredyszyn-Wojtasik – historyk sztuki oraz Dariusz Czekaj – animator kultury legnickiego TPD ocenili prace.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia o godz. 14:00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy, ul. Jordana 17. Gratulujemy i zapraszamy!

Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy II SP im. Mariana Falskiego w Radwanicach – Marcel Lelicki  Gratulujemy!!!

13 grudnia wolontariusze TPD ze SP im. M. Falskiego w Radwanicach po raz pierwszy uczestniczyli w zbiórce artykułów w ramach akcji „Uśmiech pod Choinkę”. Krystian Kijaszko i Kacper Przywara – uczniowie klasy VI wraz z opiekunką p. Izabelą Jokiel zachęcali kupujących do udziału w akcji. Mieszkańcy Radwanic odpowiedzieli bardzo serdecznie. Przez godzinę kosz zapełnił się po brzegi. Dziękujemy darczyńcom oraz paniom ekspedientkom, które bardzo życzliwie spoglądały na nas.

DSCF0695

DSCF0693

DSCF0696

DSCF0697

 

 

 

DSCF0698

 

 

 

 

 

DSCF0694

 

 

 

 

 

 

 

DSCF0687

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCF0685

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W imieniu podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Radwanicach serdecznie dziękuję radnym, którzy finansowo wsparli akcję „Uśmiech pod Choinkę”. Są to panie: Karolina Kosidło, Adriana Lebit, Wioletta Rzepka, Izabela Jokiel, Sylwia Sawicka, Dominika Szkudło i Ewa Flak oraz panowie: Robert Przywara, Grzegorz Saja i Ryszard Niemasz.

Oto wyniki szkolnego etapu konkursu na szopkę bożonarodzeniową:
Przedszkole
I m. – Hanna Fefczak
klasy I
I m. – Arkadiusz Wołoszyn
II m. – Gracjan Tkacz
III m. – Julita Hynek
Wyróżnienia: Natalia Głodowicz, Adrian Nogaj, Antoni Dominiak, Ewa Baśkiewicz, Grzegorz Smulski
klasy II
I m. – Jowita Belkiewicz
II m. – Marcel Lelicki
III m. – Klaudia Tryler
Wyróżnienie: Marta Waligóra
klasy III-IV
I m. – Mateusz Zymiak
II m. – Laura Maciejewska
III m. – Daria Fefczak
Wyróżnienie: Amelia Tychańska
Zwycięzcom gratulujemy! Najpiękniejsze szopki wezmą udział w etapie regionalnym konkursu w Legnicy. Życzymy powodzenia!!!

Już w  sobotę (06.12) ruszyła  po raz kolejny akcja TPD „Uśmiech pod Choinkę”. Akcja polega na zbiórce artykułów żywnościowych i innych, z których przygotujemy świąteczne paczki dla podopiecznych Oddziału Gminnego TPD w Radwanicach. Kosze lub pudełka zaopatrzone w plakat akcji będą wystawione w sklepach GS „Samopomoc Chłopska” w Radwanicach, w Plusie oraz w Delikatesach. Serdecznie dziękujemy p. Krystynie Skrzypczak – prezes GS „Samopomoc Chłopska” w Radwanicach, państwu Krystynie i Stanisławowi Niechwiadowiczom (Plus) oraz p. Leszkowi Loretowi (Delikatesy) za wyrażenie zgody na zbiórkę.
Zapraszamy do włączenia się do naszej akcji!!! Podarujmy innym uśmiech na Święta!

IMG_7835

 

 

 

 

Uczniowie radwanickiej podstawówki z chęcią wzięli udział w konkursie szopek bożonarodzeniowych. W świąteczne dzieło włączyli się rodzice, dziadkowie i inni członkowie rodziny. 08 grudnia szkolna komisja konkursowa wybierze najpiękniejsze z pięknych, które wezmą udział w etapie regionalnym konkursu w Legnicy. Oto wystawa szopek zorganizowana w szkole. DSCF0647DSCF0646DSCF0645DSCF0644DSCF0642DSCF0641DSCF0640

DSCF0639

DSCF0638