Archiwum

Aktualnie przeglądasz archiwa z listopad, 2011.

Archiwum z: listopad, 2011

W konkursie plastycznym i fotograficznym „Chrońmy przyrodę ojczystą” ogłoszonym przez Oddział Miejski TPD w Legnicy wzięło udział ponad 50 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach. I warto było. Nasi uczniowie osiągnęli sukcesy. Laureatami etapu regionalnego zostali: Marcel Śmietana z klasy I b (wyróżnienie w konkursie plastycznym), Kasjan Frankowski i Mikołaj Kałużka z klasy Ib (wyróżnienia w konkursie fotograficznym). Gratulujemy. Artyści mają kolejną możliwość zaprezentowania swoich talentów. Tym razem przed nimi konkurs na szopkę bozonarodzeniową. Zatem – do dzieła!!!

Akcja „Wkręć się w pomaganie” nabiera rozpędu. Przyłączają się kolejne osoby i instytucje. Poza szkołami i Towarzystwem Przyjaciół Dzieci są z nami: Gminna Biblioteka Publiczna w Radwanicach, Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Ośrodek Zdrowia w Radwanicach a nawet Sitech sp. z o.o. w Polkowicach. Plastiki zbierają wszyscy: od dzieci przedszkolnych po ich babcie i dziadków. Warto w tym miejscu podziękować osobom najbardziej zaangażowanym. Są to:  

– dyrektorzy szkół: p. Bogusława Niemasz, p. Danuta Sztuczka. p. Andrzej Wieczorek oraz nauczyciele i uczniowie,

– dyrektor GOK  – p. Martyna Szylko,

– kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej – p. Katarzyna Burzyńska,

– kierownik Ośrodka Zdrowia – p. Małgorzata Pyzińska –  Bargieł,

– p. Andrzej Świerczyński – Sitech sp. z o.o.,

– radni gminy Radwanice: Wioletta Rzepka, Izabela Jokiel, Anna Karkowska, Ewa Flak, Mirosław Rzepka, Edward Młodzianowski, Paweł Piwko,

– sołtysi gminy Radwanice.

Mamy nadzieję, że lista będzie coraz dłuższa, a cel zostanie osiągnięty. Julio, to dla Ciebie!!!