O6 stycznia pierwszy raz ulicami Radwanic przewędrował Orszak Trzech Króli. Na zakończenie wolontariuszki TPD – Zosia, Oliwka, Kinga i Iza wraz z paniami: Martą i Izą zadbały, aby uczestnikom było ciepło nie tylko na duszy, ale również na ciele. Częstowały gorącym barszczykiem i czekoladą, które przygotowała restauracja „Radwanicka” .

Podczas Gminnego Spotkania z Mikołajem, które odbyło się 13.12.2019 r. , Oddział Gminny TPD, już tradycyjnie, zorganizował kawiarenkę. Dziękujemy paniom, które upiekły pyszne ciasta oraz tym, którzy je kupili wspierając w ten sposób naszą działalność.

Miło nam poinformować, że laureatami regionalnego etapu konkursów świątecznych zostali:
SZOPKI: Aleksandra Pochylska, Amelia Majchrowicz, Marek Romanowicz, Przemysław Romanowicz, Bartosz Pulkowski, Piotr Matczak, Zofia Chalaba, Michał Rzepka, Filip Chlebowicz
STROIKI: Wiktoria Stefan, Karol Zawis, Mateusz Węgrzynek, Nadia Rzepka, Sandra Szymorek, Tymoteusz Buczek, Linda Jasic, Zofia Zalas, Laura Tarkowska, Miłosz Burzyński.
GRATULUJEMY!!!
Podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 16.12.2019 r. o godz. 14:00 w Sali Widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego, ul. Jordana 17.


Kl. I

I m. – Michalina Bienia

II m. – Dawid Kołodziej

Kl. II

I m.Lena Widawska

II m. – Nadia Rzepka

III m. – Bartosz Pulkowski i Jakub Stadther

Wyróżnienia: Michalina Konieczna, Natalia Łuka, Grzegorz Rozkocha

Kl. III

I m.Tymoteusz Buczek

II m. – Sandra Szymorek

III m. – Alicja Kołodziej

Wyróżnienia: Hanna Bobela, Nadia Frątczak, Marcina Kejna, Filip Chlebowicz,  

                        Hubert Seternus, Oskar Miklarz, Sebastian Hucaluk,

                        Oskar Kulig, Miłosz Piwowarski

Kl .IV – V

I m. – Laura Tarkowska

II m. – Zofia Zalas

III m. – Daria Szulczyńska , Miłosz Burzyński

Wyróżnienia: Maja Niemasz , Amelia Danowska, Mikołaj Ratka,                          

                       Oliwia Krutkopad, Michał Dydak

Kl. VI-VIII

I m.Natalia Głodowicz

II m.-Mateusz Węgrzynek

III m.Wiktoria Stefan i Karol Zawis

Wyróżnienia: Amelia Bienia, Linda Jasic


Kl. I

I m. –  Szymon Chrostowski

II m. – Patrycja Kołodziej

III m. –  Filip Szymorek

Kl. II

I m. – Bartosz Pulkowski

II m. – Jakub Stadther

III m. – Piotr Matczak

Wyróżnienie: Lena Widawska

Kl. III

I m. – Zofia Chalaba i Przemysław Romanowicz

II m. – Aleksandra Pochylska i Karina Kołodziej

III m. – Julia Leja i Filip Chlebowicz

Wyróżnienia: Kornelia Szylko,  Marcin Kejna, Oskar Miklarz, Hubert Seternus

Kl. IV-VIII

I m. – Amelia Majchrowicz i Michał Rzepka

II m. – Wiktor Bobela

  • Przedszkole

I miejsce
Hanna Banaszak, lat 6, grupa Słoneczka

II miejsce
Anna Zalas, lat 5, grupa Motylki
Aleksandra Miklarz, lat 6, grupa Gwiazdeczki

III miejsce
Lena Górkiewicz, lat 6, grupa Słoneczka

Przedszkole

I miejsce
Karolina Kejna, lat 5, grupa Skrzaty
Lena Górkiewicz, lat 6, grupa Słoneczka

II miejsce
Marek Romanowicz, lat 5, grupa Skrzaty
Natalia Sip, lat 6, grupa Gwiazdeczki

III miejsce
Alicja Ciosek, lat 6, grupa Gwiazdeczki